Lista produktów marki Super Benek.

Producentem marki Super Benek jest firma Certech, która od ponad 25 lat działa w branży zoologicznej oferując klientom najwyższej jakości produkty, które każdego dnia pomagają kompleksowo dbać o zdrowie i dobre samopoczucie zwierząt domowych. Na ten moment pod marką Super Benek znaleźć można:

  • żwirki dla kotów (bentonitowe, drewniane, kukurydziane, silikonowe)
  • neutralizatory i pochłaniacze zapachów,
  • karmy mokre,
  • karmy suche,
  • preparaty pielęgnacyjne (szampony dla kotów, płyny do jamy ustnej, preparaty edukacyjne).

Żwirek bentonitowy Super Benek jest najbardziej rozpoznawalnym produktem. Gdy 25 lat temu rozpoczęto jego produkcję za główny cel postawiono sobie zapewnienie wysokiej jakości na każdym etapie produkcji, aby finalny produkt spełniał wymagania konsumentów. Dzięki temu założeniu i codziennemu dążeniu do realizacji go, dziś żwirek bentonitowy jest tak ceniony przez właścicieli kotów. Technolodzy, kontrolerzy jakości i laboranci codziennie nadzorują proces produkcji. Co ważne działania całego tego zespołu nie kończą się na kontroli. To też dążenie do opracowywania produktów, które będą odpowiedzią na problemy i wymagania klientów. Dlatego w linii żwirków bentonitowych od Benka znaleźć można tak wiele odmian i typów żwirków: standard, economic, compact, optimum, shaggy dla kotów długowłosych, bezzapachowe i zapachowe. Żwirki Super Benek to nie tylko wyroby bentonitowe. W ofercie można znaleźć również żwirki:

  • drzewne,
  • silikonowe,
  • kukurydziane.

Każdy z tych produktów powstał, aby odpowiedzieć na potrzeby konkretnej grupy właścicieli Mruczków. I tak przy żwirkach betonitowych, najważniejszym czynnikiem przed przekazaniem produktu w ręce klienta, jest sprawdzenie jakości i cech użytkowych żwirku. Wiemy jak trudno w gąszczu informacji i mnóstwa produktów znaleźć te najbardziej odpowiednie dla kota, dlatego systematycznie rozszerzamy asortyment, aby właściciele kotów mogli sięgać po produkty sprawdzone i wyprodukowane przez znaną i cenioną firmę. Już teraz Super Benek posiada w swojej ofercie neutralizatory i pochłaniacze zapachów, pudry do czyszczenia kuwet, ale też karmy suche i mokre oraz produkty pielęgnacyjne dla kotów.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło