Karmy mokre - psy

Karmy mokre odgrywają ogromną rolę w funkcjonowaniu organizmu psa. Ich zawartość jest łatwo przyswajalna nawet dla psów z problemami dentystycznymi i co najważniejsze zapobiega wzdęciom i zaparciom. W naszej ofercie znajdą Państwo najlepsze, mokre karmy dla psa. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Mokre karmy dla psów — dlaczego warto?

Każda oferowana przez nas mokra karma dla psa to produkt, który warto polecić swojemu pupilowi. Dlaczego? W przeciwieństwie do suchej karmy znaczną część jej zawartości stanowi woda. Dzięki temu posiłek jest lepiej wchłaniany przez układ pokarmowy zwierzęcia. Ponadto jej obecność korzystnie wpływa na pracę układu moczowego zwierzęcia, pobudzając jego nerki do efektywniejszego wydalania toksyn.

Mokre karmy dla psa charakteryzują się też bardziej intensywnym zapachem. U zwierząt, które wyposażone są w bardzo rozbudowany zmysł węchu, jest to impuls, który skutecznie pobudza ich łaknienie i stymuluje je do jedzenia.

Jakie karmy można znaleźć w naszej ofercie?

Oferowana przez nas mokra karma dla psa z dużą zawartością mięsa to tylko część naszego asortymentu. Oprócz artykułów zawierających w swoim składzie mięso wołowe, z królika, kaczki, a także indyka, łososia i makreli, mamy w swojej ofercie również:

  • saszetki dla zwierząt,

  • batony mięsne,

  • konserwy mięsne,

  • karmy półmiękkie,

  • wielosmakowe zestawy.

Warto również dodać, że oferowane przez nas karmy mokre dla psów są dostępne w różnych wariantach smakowych. Dzięki temu mogą Państwo zapewnić zwierzęciu zróżnicowaną i urozmaiconą dietę.

Dlaczego warto wybrać oferowane przez nas karmy mokre?

Każda wchodząca w skład naszej oferty karma mokra dla psów to wyrób o bardzo bogatym i urozmaiconym składzie. Zawiera ona m.in. nienasycone kwasy tłuszczowe, które są bardzo pomocne w utrzymaniu zdrowej skóry, a także zapobieganiu wielu chorobom. Dzięki karmie o zrównoważonym składzie sierść Państwa pupili będzie lśniąca i zdrowia.

Na korzyść prezentowanej karmy przemawia również duża ilość wysokiej jakości białka. Niezależnie od tego, czy wybierają Państwo artykuł na bazie mięsa wołowego, króliczego, czy drobiowego, możecie mieć pewność, że zawarte w nim składniki wzmocnią mięśnie czworonoga, a także pomogą w rozwoju jego układu nerwowego. Zaletą karm jest również ich wyjątkowy smak, który z pewnością przypadnie do gustu każdemu psiakowi.

Reasumując, oferujemy karmy czołowych, polskich producentów. Naszym celem jest zapewnienie psiakom wszystkiego, co jest niezbędne do ich prawidłowego i szybkiego rozwoju.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło