Zdrowie - psy

Zdrowie psa dla każdego opiekuna powinno być bardzo ważne. Zachowanie zwierzaka w dobrej kondycji zapewni mu długie i dobre życie, co pozwoli mu na odpłacenie się za troski oraz starania ogromem radości i miłości. 

Czasem do zachowania psa w zdrowiu nie wystarczy tylko dobra mokra karma dla psów czy regularne spacery. Niekiedy trzeba mieć dostęp do produktów wprost przeznaczonych do wspierania i ochrony jego organizmu. W Ani-wet.pl znajdziesz akcesoria i preparaty, które pomogą ci w opiece. Mamy m.in. akcesoria i kosmetyki do pielęgnacji, środki na pasożyty, witaminy i odżywki, a także preparaty uspokajające dla psiaków, źle znoszących podróże autem czy sylwestrowe zabawy z fajerwerkami.

Ochrona przed pasożytami

Każde wyjście na zewnątrz z psem, szczególnie latem w takie miejsca jak parki czy lasy, naraża zwierze na kontakt z nieznośnymi i często niebezpiecznymi pasożytami. By uchronić je przed konsekwencjami ugryzień stawonogów, warto skorzystać z odpowiednich produktów odstraszających. Wszystkim zwierzolubom do tego celu polecamy dostępne w naszym sklepie obroże Foresto i obroże na kleszcze Sabunol. Dzięki nim twój pies przestanie być interesującym obiektem dla czających się w zaroślach i trawach krwiopijców. Jeżeli obroża cię nie przekonuje, proponujemy krople na pchły i kleszcze Sabunol, które działają równie skutecznie.

Dla czystej i lśniącej psiej sierści

Każdy spacer to dla psa okazja do przedniej zabawy. Uganianie się za zabawkami czy aportowanie patyków w parku pozwala na wyszalenie się zwierzaka i zacieśnienie się więzi między nim a opiekunem. To ten wesoły aspekt wyjścia z czterech ścian w towarzystwie czworonoga. Mniej wesołym, przynajmniej dla ludzi, jest tarzanie się w błocie, pyle i trawach czy kąpiele w stawach. Na takie okoliczności nasz sklep jest w pełni przygotowany. Znajdziesz tu szeroki wybór produktów, który pozwoli na zachowanie czystości i higieny twojego psa, w tym szampony dr Seidel czy produkty do kąpieli Over Zoo. Pozwalają one na dokładne i wygodne oczyszczenie sierści z wczepionego błota i zapewnienie jej dostojnego, zdrowego wyglądu.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło