Wszystko dla kota

Zwierzak to nie tylko członek rodziny, ale przede wszystkim obowiązek, dotyczący odpowiedniego żywienia, pielęgnacji czy kontrolnych wizyt u weterynarza. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo wszystko dla kota, by jak najlepiej przygotować się na jego przybycie. Przede wszystkim należy zadbać o jego racjonalne żywienie.

Jaka karma dla kota

Karma powinna zawierać dużo mięsa, bowiem zwierzęta te należą do drapieżników. Najwygodniejszym rozwiązaniem byłby pokarm suchy, jednak nie sprzyja on zdrowotności układu wydalniczego. W przypadku pokarmu mokrego, dostarcza on wody, a także jest smaczniejszy dla pupila. Karma dla kota to jednak wierzchołek góry lodowej.

Akcesoria

Do dalszych zakupów zaliczają się różnego rodzaju akcesoria, takie jak miska na pokarm i wodę, kosmetyki pielęgnujące oczka, uszka i opuszki łapek, żwirek, kuweta, a także posłanie i drapak, który uchroni Państwa meble przed ewentualnym zniszczeniem.

Preparaty kosmetyczne

Warto wyposażyć się także w środki przeciw pchłom i preparaty odrobaczające, zwłaszcza jeśli nasz zwierzak pochodzi ze schroniska lub został znaleziony na ulicy. Wszystko te produkty i nie tylko znajdą Państwo w naszym asortymencie. Zapraszamy!

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło