Fretki

Każde zwierzę zasługuje na odpowiednie warunki do życia - również najmniejsze pupile, które większość czasu spędzają w klatce. Zadbaj o to, aby taka przestrzeń była prawidłowo przygotowana i wyposażona w niezbędne elementy oraz gadżety, dzięki którym Twoja fretka będzie miała zapewnioną opiekę i rozrywkę na cały dzień! Znajdziesz je w ofercie sklepu zoologicznego Ani-Wet, w którym oferujemy szeroki wybór akcesoriów takich jak:

  • poidełka,
  • toalety,
  • karmniki,
  • zabawki,
  • szampony i produkty do pielęgnacji,
  • suplementy diety

oraz wiele innych artykułów, dzięki którym stworzysz kompletną wyprawkę dla swojej fretki!

Akcesoria i wyposażenie do klatki dla fretki – co powinno się w niej znaleźć?

Każda klatka dla fretki powinna posiadać poidełko z solidnym mocowaniem, w którym umieścisz świeżą wodę do picia. Poza tym warto zainwestować w toaletę narożną umożliwiającą zachowanie większej higieny wewnątrz klatki. Ale to nie wszystko – nie zapominaj także o zabawkach i akcesoriach, dzięki którym gryzoń będzie mógł rozładować swoją energię. Stwórz przytulny dom dla swojej fretki wybierając wyposażenie dostępne w ofercie sklepu zoologicznego Ani-Wet! Posiadamy akcesoria, które wykorzystasz w klatce gryzonia, a także sprawisz, że poczuje się w niej komfortowo i przede wszystkim bezpiecznie.

Czysty zwierzak to szczęśliwy zwierzak! Zadbaj o higienę fretki wykorzystując do tego produkty z Ani-Wet

Zachowanie prawidłowej higieny jest równie istotnym krokiem w przypadku dużych, jak i małych zwierzątek takich jak gryzonie. Zadbaj o to, aby Twój mały brudasek stał się czyścioszkiem z produktami do pielęgnacji od Ani-Wet! W naszej ofercie przygotowaliśmy takie akcesoria, jak szampony, spraye do czyszczenia zębów i nie tylko – posiadamy również preparaty na zakażenia skórne oraz środki do oczyszczania klatki.

Suplementy diety dla gryzoni – jakie preparaty przygotowaliśmy w naszym sklepie zoologicznym?

Wśród produktów dostępnych w naszym sklepie zoologicznym znajdziesz również suplementy diety dla gryzoni i kompleksy witamin wspomagające pracę serca, układu nerwowego czy pokarmowego. Tego typu akcesoria dla fretki zalecamy stosować po wcześniejszej konsultacji z weterynarzem.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło