Lista produktów marki Piper.

Piper – mokre karmy najwyższej jakości

Piper to więcej niż karma, marka należy do znanej w Polsce firmy Dolina Noteci. Karmy Piper wyróżniają się wysoką jakością mięsa, które pochodzi od lokalnych dostawców. Piper plasuje się w czołówce najwyższej jakości karm mokrych dla psów. Ich misją dostarczenie jak najwyższej jakości produktów oraz edukacja klientów, że zwierząt nie można żywić z odpadów produkcyjnych przemysłu dla ludzi. Dlatego firma pozyskuje swoje surowce do wszystkich karm wyłącznie od sprawdzonych dostawców u których regularnie przeprowadza audyty, rygorystycznie testując świeżość i jakość składników, tak aby nie odbiegały one od norm stosowanych w produktach dla ludzi. Wspierają oni też w ten sposób rynki lokalne oraz upewniają się, że ich składniki są pozbawione GMO i pestycydów. Sama marka Piper została stworzona dla klientów zwracających szczególną uwagę na jakość żywienia swoich czworonożnych pupili. Jest to bazująca na mięsie, lekkostrawna karma, dostarczająca 100% dziennego zapotrzebowania na białka, węglowodany, składniki mineralne oraz witaminy. Jest też idealna dla psów z problemami trawiennymi.

Produkty dla psów

Dolina Noteci dzieli tą markę na kilka linii produktów:

Piper karmy bez żadnych dodatkowych oznaczeń są uniwersalnymi propozycjami marki Piper. Szeroki wybór smaków pozwala różnicować dietę psów tak aby nigdy im się nie nudziła.

Piper Platinum Pure to monoproteinowe karmy oparte o jedno źródła białka. Linia skierowana jest do psów z alergią na konkretne typy białek lub wymagających diety eliminacyjnej. Piper Pure zapewnia 100% dziennego zapotrzebowanie dorosłych psów na składniki odżywcze. Dostępny w trzech wariantach smakowych.

Piper Junior linia karm specjalnie dostosowanych do potrzeb żywieniowych szczeniaków. Dostarcza wszystkich niezbędnych składników w najważniejszym okresie wzrostu psów, gwarantując zrównoważony wzrost i prawidłowy rozwój kości i stawów. Zawiera kwasy tłuszczowe z rodziny n-3 i n-6 pomagające w regulacji metabolizmu oraz zwalczania częstych w tym wieku stanów zapalny. Dostępna w trzech wariantach smakowych.

Piper Senior jest linią karm skomponowanych z najbardziej przyswajalny, lekko strawnych elementów a same proporcje składników uwzględniają zmiany zapotrzebowania organizmu psa w tym wieku – zmniejszone zapotrzebowanie na białka, substancje tłuszczowe oraz niektóre minerały a jednocześnie zwiększone na wielonienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy oraz dodatki zapewniające właściwą mineralizacje kości. Występuje w dwóch wariantach smakowych.

Dolina Noteci jest firmą godną zaufania, która stawia sobie za cel nie tylko najwyższą jakość swoich produktów ale również wszystkimi swoimi działaniami edukuje klientów o prawidłowym żywieniu zwierząt. Dlatego na etykietach karm Piper można znaleźć szczegółowe i całkowicie jawne informacje dotyczące składu czy wszelkich dodatków. Piper jak również inne marki Doliny Noteci wypracowały sobie renomę nie tylko w Polsce – można je znaleźć na półkach sklepów zoologicznych w Rumunii, Estonii, Finlandii, Rosji, Ukrainie Czechach, Litwie czy Chorwacji.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło