Lista produktów marki Eurowet.

Eurowet jest producentem preparatów higienicznych i weterynaryjnych. Preparaty weterynaryjne są oparte na bazie naturalnych składników. Produkowane są przy zastosowaniu najnowszych technologii.

Do asortymentu jaki oferuje marka Eurowet zaliczamy:

Produkty biobójcze

Produkty biobójcze skutecznie zwalczają koronawirusy oraz inne szkodliwe drobnoustroje. Produkty mogą być stosowane zarówno w warunkach domowych, placówkach użytku publicznego jak i w gabinetach medycznych lub weterynaryjnych.

Produkty higieniczne

Skuteczny skład. Wygodne, poręczne opakowania,  precyzyjne dozowanie. Przyjemny zapach.

Dermokosmetyki weterynaryjne

Grupa preparatów ułatwiających utrzymanie prawidłowego stanu skóry i sierści. Stosowane w profilaktyce i wspomagająco przy leczeniu schorzeń dermatologicznych. Zestaw uzupełniają preparaty przyspieszające gojenie ran oraz nawilżające skórę i sierść.przeznaczone dla psów i kotów oraz nowych zwierząt towarzyszących.

Preparaty wspomagające zdrowie zwierząt

Ułatwiają utrzymanie dobrego stanu zdrowia zwierząt.stosowane w zaburzeniach układu ruchowego i pokarmowego oraz wątroby, trzustki i nerek. Zawierają wyciągi roślinne.są bezpieczne dla zwierząt i środowiska naturalnego.

Karmy uzupełniające

Dostarczają odpowiednie ilości witamin i minerałów. Pozwalają utrzymać zwierzęta w dobrym stanie zdrowia przez cały okres życia. Ich regularne podawanie jest niezbędne w okresie ciąży, laktacji i rekonwalescencji. Smaczne i aromatyczne. Łatwe w podawaniu.

Produkty do pielęgnacji oczu i uszu

Łatwo usuwają  zanieczyszczenia. Likwiduje nieprzyjemny zapach w przypadku infekcji ucha, zalegania woszczyny lub zanieczyszczeń. Wspomagają zwalczanie pasożyty  ucha. Łagodzą podrażnienia, ułatwiają nawilżenie.

Higiena gabinetu, sprzętu weterynaryjnego

Mycie rąk przed i po kontakcie ze zwierzętami. Mycie rąk przed kontaktem z żywnością. Mycie zwierząt przed zabiegami. Higiena gabinetu i sprzętu weterynaryjnego. 

Preparaty do pielęgnacji jamy ustnej i zębów

Linia produktów do higieny jamy ustnej i zębów, zapobiegająca powstawaniu kamienia nazębnego i nieprzyjemnego zapachu.

Kolekcja kosmetyków kolor & pielęgnacja

Szampony o doskonałych właściwościach myjących,pielęgnacyjnych. Podkreślają naturalną barwę sierści, nadają połysk, jedwabistość. Ułatwiają rozczesywanie. Wzbogacone w szereg składników

Kolekcja pielęgnacyjna amiwet

Nowoczesne preparaty przygotowane w oparciu o technologie wiodących francuskich firm weterynaryjnych. Zawierają unikatową kompozycję naturalnych substancji aktywnych takich jak olejki, algi morskie, witaminy, wodę chabrową.naturalne aromaty korzystnie wpływają na komfort zwierząt w trakcie kąpieli oraz zapewniają długotrwały przyjemny zapach.preparaty odstraszające z olejkiem neem, zapewniają skuteczną ochronę przed pchłami i kleszczami.wszystkie preparaty pielęgnacyjne amiwet są bezpieczne dla środowiska naturalnego i są łatwe w stosowaniu.

Preparaty ochronne przeciw pchłom i kleszczom

Preparaty wspomagające ochronę psów i kotów przed obecnością pcheł i kleszczy na sierści i skórze.

Specjalistyczne preparaty dla gołębi

Dostarczają niezbędnych witamin, związków mineralnych i aminokwasów. Podtrzymują wysoką formę lotową gołębi oraz ułatwiają regenerację sił po długotrwałym wysiłku. Wspomagają funkcjonowanie układu oddechowego. Regulują pracę przewodu pokarmowego i funkcjonowanie wątroby.

Preparaty dla ptaków ozdobnych

Wzmacniają odporność organizmu. Korzystnie wpływają na procesy trawienia i zwalczanie zaburzeń żołądkowo -jelitowych. Skracają okres rekonwalescencji po przebytych chorobach. Zwiększają zdolności rozrodcze i ułatwiają tworzenie skorupy jaj. Wpływają na intensywność barwy piór i proces pierzenia

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło