Lista produktów marki Brit.

Brit jest czołowym producentem karm kategorii premium i super premium, przekąsek i suplementów diety dla zwierząt domowych.

Karmy te to rezultat prac opartych na najlepszej wiedzy i doświadczeniu, zdobywanym przez lata pomyślnego rozwoju i produkcji żywności dla zwierząt domowych. Celem, który producentowi przyświecał, było stworzenie dla weterynarzy i ich klientów bezpiecznej alternatywy w żywieniu ich czworonogich podopiecznych.

KARMY WETERYNARYJNE BRIT – KLUCZOWE

Receptury karm weterynaryjnych BRIT nie zawierają żadnych najbardziej powszechnych składników alergizujących, takich jak wołowina, produkty mleczne, pszenica, kukurydza czy soja. Źródła białka zostały starannie wyselekcjonowane w celu osiągnięcia odpowiedniego poziomu wartości odżywczych. Receptury zostały wzbogacone o składniki funkcjonalne, takie jak probiotyki, bioaktywne witaminy oraz składniki bogate w DHA i EPA w celu poprawy wartości odżywczej i funkcjonalnej karm.

Najważniejsze zalety produkowanych karm:

BEZ ZBÓŻ

Zboża stanowią często tak zwane „puste kalorie”. Obecność zbóż w pożywieniu zwierząt domowych często ma związek z ich otyłością. Dlatego Karmy Weterynaryjne Brit nie zawierają zbóż, dzięki czemu pokarm jest dobrze tolerowany i zmniejsza się ryzyko otyłości.

ŻYWE KULTURY BAKTERII PROBIOTYCZNYCH

Probiotyki to nowoczesny suplement funkcjonalny, który przyczynia się do poprawy ogólnego stanu zdrowia i rekonwalescencji poprzez stabilizację flory bakteryjnej jelit i procesu trawienia.

BEZ BIAŁKA KURZEGO I TŁUSZCZU KURZEGO

Kurczak to składnik obecny w niemal wszystkich karmach komercyjnych. W ostatnim dziesięcioleciu stwierdzono rosnącą ilość alergii spowodowanych obecnością kurczaka w pożywieniu. Dlatego żadna z naszych karm dla psów nie zawiera kurczaka.

KWASY OMEGA-3, DHA, EPA

Wysoka zawartość składników bogatych w kwasy omega-3, DHA i EPA, które mają działanie przeciwzapalne oraz stymulują prawidłowe działanie bariery skórnej.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło