Lista produktów marki Vetoquinol.

Vetoquinol – Preparaty weterynaryjne i leki dla zwierząt

Vetoquinol jest francuskim koncernem farmaceutycznym o międzynarodowym zasięgu.

Od ponad 90 lat firma Vetoquinol opracowuje, przygotowuje, produkuje i dostarcza leki dla zwierząt na całym świecie. Celem marki jest zachowanie zdrowia zwierząt i ludzi.

Produkty dla zwierząt domowych

*Przeciw infekcyjne*- innowacyjne preparaty przeciw drobnoustrojom chorobotwórczym, takie jak Arizon, Biomas, Doksy, Claveseptin.

Przeciwbólowe Caniviton karma uzupełniająca, wspomagająca funkcje chrząstki stawowej, Tolfedine czy Tolfine o działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym

Preparaty na nerki i serce niewydolność serca i nerek są najczęściej spotykanymi schorzeniami u psów i kotów seniorów. W tym dziale znajdziemy: Ipakitine, Rubenal, – preparaty wspomagające wydolność nerek, czy UpCard na serce

Przeciwpasożytnicze Flewox na pchły i kleszcze, Dolpac na odrobaczanie czy Fecasol i Fecalyzer zestawy do badania kału metodą flotacji.

Wspierające terapię zachowań Zylkene preparat wyciszający dla psów i kotów. Podawany w czasie dużego stresu.

Witaminy i suplementy diety Vetoquinol Care to preparaty witaminowe, suplementy diety wspomagające usuwanie kul włosowych, czy preparaty mleko zastępcze dla kociąt.

Preparaty weterynaryjne i leki produkowane przez koncern farmaceutyczny Vetoquinol cieszą się zaufaniem i renomą wśród lekarzy weterynarii. Vetoquinol stale ulepsza swoje produkty, poszukując najlepszego, z punktu widzenia, leczenia i wygodnego dla weterynarza sposobu dawkowania, czasu i miejsca podania. Dba zarówno o bezpieczeństwo zwierzęcia jak i jego właściciela. Wybierając te produkty otrzymujesz gwarancję popartą opinią milionów zadowolonych specjalistów i opiekunów zwierząt.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło