Lista produktów marki Ceva.

Ceva należy do 10 największych firm weterynaryjnych ma świecie i jest jednym z liderów wzrostu (nieraz w tempie dwucyfrowym!). Dąży do innowacji, a ich wizja wykracza daleko poza samo zdrowie zwierząt.

Ponad 75% wszystkich pojawiających się obecnie chorób zakaźnych człowieka pochodzi od zwierząt. Jest to jeden z czynników, które wręcz zobowiązują  do szukania ciągłych innowacji i stoją u podstaw wizji firmy. Ceva zaangażowana jest w walkę z rozprzestrzenianiem się chorób odzwierzęcych (zoonoz) - między innymi ptasiej grypy, brucelozy czy gorączki Q.

W Ceva zrzeszane są wszystkie profesje farmacji weterynaryjnej, począwszy od badań i rozwoju, poprzez produkcję i kontrolę jakości, na sprzedaży skończywszy. Firmę interesują óżnorodne pola terapeutyczne: szczepionki dla drobiu i trzody chlewnej, antybiotykoterapia, kontrola reprodukcji i rozrodu, układ nerwowy oraz behawior zwierząt towarzyszących, kardiologia i inne. Nadrzędnym celem firmy jest dostarczenie lekarzom produktów najwyższej jakości, odkrywanie innowacyjnych substancji czynnych oraz pozyskiwanie zaufania klientów na całym świecie. Pozwoliło to marce na zajęcie jednej z czołowych pozycji wśród weterynaryjnych firm farmaceutycznych.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło