Karma mokra Paka Zwierzaka

Jedną z składowych elementów, leżącą u samej podstawy piramidy prawidłowego rozwoju zwierząt, jest odpowiednia dieta. Poprzez nią dostarczamy składniki odżywcze, niezbędne im do funkcjonowania. I to właśnie dlatego właściciele tych zwierząt powinni szczególnie zadbać o to, by ich zawartość w codziennych posiłkach oraz ogólny bilans był dla organizmu wystarczający i odpowiedni – ani zbyt niski, ani za duży.

Wiele zależeć będzie od wzrostu oraz masy zwierzęcia. To dlatego też każdy posiadacz psa powinien dowiedzieć się, ile wynoszą ogólne zapotrzebowania na poszczególne składniki odżywcze jego pupila.

Oferta karmy mokrej dla psów w naszym sklepie internetowym

Paka zwierzaka to zamknięte w puszkach karmy mokre. Są przede wszystkim źródłem niezbędnych organizmowi białek, błonnika, witamin, aminokwasów oraz wielu innych składników odżywczych. Oferowane przez nas produkty są również wolne od glutenu, a także substancji konserwujących oraz sztucznych barwników.

Czy warto decydować się na zakup karmy mokrej?

Zbilansowana dieta to nie tylko jej treść, ale także forma. Karmy mokre mogą stanowić podstawę psiej diety lub też dodatek do diety suchej. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, która z nich jest lepsza, ponieważ zależy to od indywidualnych preferencji, a także aktualnej kondycji czworonoga. Często jednak bywają zalecane w przypadku problemów w jamie ustnej psa, jak na przykład stanów zapalnych uzębienia, co może sprawiać im trudności w przypadku spożywania wyłącznie karmy suchej.

Wybierz jak najlepszy wariant karmy mokrej dla swojego psa!

Oferowane w naszym sklepie internetowym karmy mokre dla psów różnią się od siebie między innymi kompozycją. Są to warianty oparte na mięsie wołowym, wieprzowym lub też kaczym z różnorodnymi dodatkami warzywnymi bądź owocowymi. Skład, wartości odżywcze oraz pozostała charakterystyka znajdują się w opisie danego produktu, który pojawi się po kliknięciu na wybraną pozycję. Na etykiecie powinna znajdować się również informacja dotycząca preferowanej grupy wiekowej psa.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło