Lista produktów marki Tetra.

Czysta woda oraz odpowiednio dobrany pokarm bezpośrednio wpływają na dobrostan każdej hodowli rybek. Dzięki produktom z naszej oferty takim jak TETRA CrystalWater możesz łatwo stworzyć idealne warunki rozwoju podwodnej fauny i flory. Preparat ten szybko i efektywnie usuwa różne zanieczyszczenia. Łatwa aplikacja oraz efekty widoczne już po kilku godzinach sprawiają, że jest to rozwiązanie cenione zarówno przez miłośników akwarystyki, jak i osoby, które cały swój czas poświęcają swoim karpiom koi zamieszkującym przydomowe oczko.

ANI-WET – duży wybór produktów TETRA do akwariów i oczek wodnych

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystko, co niezbędne do utrzymania akwarium lub oczka w doskonałej kondycji. Oferujemy szeroki asortyment produktów marki TETRA, w tym te z serii CrystalWater, które pomogą Ci stworzyć idealny ekosystem, bez glonów i zalegających na dnie resztek organicznych w postaci mułu.

W ANI-WET znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by Twoje akwarium lub oczko wodne było nie tylko atrakcją wizualną, ale przede wszystkim środowiskiem odpowiednim dla jego mieszkańców.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło