Lista produktów marki Vebiot.

Marka VEBIOT® - NOWY STANDARD W WETERYNARII 

Marka VEBIOT® należąca do grupy kapitałowej Olimp-Nutrifarm to wysokiej jakości preparaty weterynaryjne, przeznaczone dla zwierząt domowych. Marka tworzy specjalistyczne suplementy diety i preparaty wspierające zdrowie i rozwój czworonożnych pupili. Od lat buduje zaufanie właścicieli i hodowców, a także lekarzy weterynarii, dostarczając produkty, dzięki którym mogą jeszcze lepiej dbać o swoich podopiecznych. Celem VEBIOT® jest wprowadzenie nowego standardu w opiece lekarsko-weterynaryjnej i właścicielskiej, zapewnianie profesjonalnego wsparcia w żywieniu oraz leczeniu psów i kotów. Misja marki VEBIOT® to zapewnianie lepszej jakości życia zwierząt oraz poczucia bezpieczeństwa ich opiekunów.

PRODUKTY

Produkty marki to mieszanki paszowe uzupełniające dietę zwierząt domowych o niezbędne składniki odżywcze. Preparaty VEBIOT® wspierają zdrowie Twojego pupila na każdym etapie jego rozwoju, a także odpowiadają na jego szczególne potrzeby. Wspomagają również leczenie chorób i dolegliwości. Z myślą o PSACH i KOTACH marka stworzyła preparaty, które wykorzystywane są przez lekarzy i opiekunów we wspieraniu terapii najczęściej występujących problemów zdrowotnych, m.in. problemy skórne, trawienne, stres, nieprawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych, niedobory mikroelementów, nowotwory.

TECHNOLOGIA I ZAPLECZE NAUKOWO-BADAWCZE

Produkty tworzone są przez zespół naukowców przy współpracy z praktykującymi lekarzami weterynarii. Ich wiedza i doświadczenie w połączeniu z najnowocześniejszym sprzętem są gwarantem jakości preparatów.

VEBIOT® jest częścią grupy kapitałowej Olimp-Nutrifarm, która posiada jedno z najnowocześniejszych na świecie Centrum Badawczo-Rozwojowe.

Kadra naukowców: osoby z doświadczeniem akademickim, naukowym i branżowym, często doktorzy, opracowujące koncepcje produktów i koordynujące wszelkie tematy dotyczące wspomnianych produktów na etapie badawczo-rozwojowym.

Laboratoria wyposażone w najnowszy sprzęt najwyższej klasy pozwalający dopracować nawet najbardziej skomplikowane i nowatorskie koncepcje produktowe.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło