Lista produktów marki Alpha Spirit.

Misja Alpha Spirit jest prosta i przekonywująca. Poprzez doskonałe pożywienie, firma pragnie zwrócić psom ich korzenie. Chce żywić je w sposób naturalny, tak jak żywili się ich przodkowie, wilki.

Dlaczego produkty Alpha Spirit są tak doskonałe?

Ponieważ najwłaściwszym pokarmem dla psa jest świeże mięso - jego zawartość w karmach stanowi 85%. Dbając o najwyższą jakość, składniki dobierane są w bardzo uważny sposób i wybierani są tylko lokalni dostawcy. Nie znajdziesz tu sztucznych barwników, konserwantów, czy zbędnych zbóż, a wartościowe kiełki rosślin strączkowych, które optymalizują trawienie oraz są źródłem cennych witamin i mikroelementów. Karma Alpha Spirit odpowiednia jest dla każdego psa, niezależnie od wieku czy aktywności. Jeśli pragniesz dać swojemu psu odpowiednio zbilansowany i pełnowartościowy posiłek, a tym samym zdrowie, siłę i witalność - zaufaj producentowi Alpha Spirit.

ALPHA SPIRIT skierowana jest do właścicieli wszystkich psów, którzy pragną żywić swoich czworonogów w zbilansowany i naturalny sposób i chcą dać im pokarm najwyższej jakości. Marka szczyci się jakością Human- Grade. Składniki w pełnowartościowych karmach, dobierane są bardzo uważnie, wybierani są tylko lokalni dostawcy. Aż 85% karmy stanowi świeże mięso, pozostałe 15% to wartościowe kiełki roślin strączkowych. W karmie nie znajdą państwo sztucznych barwników i konserwantów, zbóż oraz zbędnych wypełniaczy. W celu zachowania świeżości używany jest tymianek i rozmaryn, które od wieków znane są ze swoich właściwości konserwujących, a unikalny sposób pakowania karm na tacki po 210g to wygoda karmienia oraz gwarancja dobrego smaku.

Karmy są odpowiednie dla wszystkich psów, ponieważ ich wyjątkowy sposób przygotowania metodą Tenderize sprawia, że białka zawarte w pokarmie są nadtrawione przez co stają się bardzo dobrze przyswajalne i hipoalergiczne. Alpha Spirit to także smaczne przekąski w 7 wariantach smakowych i 5 funkcyjnych. Doskonale sprawdzą się podczas treningów z twoim psem oraz zmotywują do nauki kolejnej komendy. A jeśli chciałbyś nagrodzić swojego czworonoga w sposób wyjątkowy, możesz podarować mu naturalną nogę wieprzową z szynki Serrano.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło