Lista produktów marki Rater

RATER – preparaty zwalczające szczury i myszy.

RATER to od wielu lat wiodąca na rynku marka preparatów do zwalczania szkodliwych gryzoni. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom oraz formulacjom, nasze preparaty gryzoniobójcze są bardzo dobrze pobierane przez szczury i myszy oraz dają możliwość stosowania ich w różnych miejscach. Dzięki temu produkty z serii Rater są niezwykle skuteczne.

O jakości preparatów świadczy fakt, że są masowo stosowane przez profesjonalne firmy deratyzacyjne, rolników i ogrodników. Produkty są dostępne w najpopularniejszych sieciach handlowych, sklepach ogrodniczych oraz rolniczych.

Do produktów firmy Rater zaliczamy:

  • ZATRUTE ZARIONO - RATER P,RATER STRONG P - Produkt powszechnie stosowany w różnych obiektach do zwalczania myszy dla których ziarno zbóż jest bardzo atrakcyjne. Szczególnie sprawdza się do zwalczania myszy i szczurów  w obiektach rolniczych gdzie ziarno zbóż jest naturalnym pokarmem gryzoni.
  • GRANULAT - RATER GRANULAT, RATER STRONG GRANULAT - Granulat to bardzo popularna i skuteczna formulacja. Mieszanka składa się z wielu atrakcyjnych dla gryzoni składników pokarmowych, dzięki czemu jest chętnie pobierana przez szczury i myszy. Produkt nadaje się do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Preparat chętnie stosowany przez firmy deratyzacyjne, co dodatkowo potwierdza jego wysoką jakość i skuteczność.
  • PASTA - RATER PASTA, RATER STRONG PASTA - Pasta to formulacja miękka z dodatkiem tłuszczu chętnie spożywana przez szczury i myszy. Trutka umieszczona w papierowych saszetkach umożliwia łatwą identyfikację pobierania przez gryzonie.
  • BLOCZKI WOSKOWE - RATER STRONG BLOCZKI WOSKOWE -  Bloczki woskowe to specjalnie przygotowana formulacja do stosowania w miejscach szczególnie wilgotnych oraz mokrych. Trutka długo zachowuje swoje właściwości, dzięki czemu może być stosowana w miejscach trudnodostępnych nawet w kanałach ściekowych. Bloczki zawierają atrakcyjne dla gryzoni składniki smakowe, dodatkowo formulacja powoduje łatwe pobieranie trutki.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło