Lista produktów marki Rater.

RATER – preparaty zwalczające szczury i myszy.

RATER to od wielu lat wiodąca na rynku marka preparatów do zwalczania szkodliwych gryzoni. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom oraz formulacjom, nasze preparaty gryzoniobójcze są bardzo dobrze pobierane przez szczury i myszy oraz dają możliwość stosowania ich w różnych miejscach. Dzięki temu produkty z serii Rater są niezwykle skuteczne.

O jakości preparatów świadczy fakt, że są masowo stosowane przez profesjonalne firmy deratyzacyjne, rolników i ogrodników. Produkty są dostępne w najpopularniejszych sieciach handlowych, sklepach ogrodniczych oraz rolniczych.

Do produktów firmy Rater zaliczamy:

  • ZATRUTE ZARIONO - RATER P,RATER STRONG P - Produkt powszechnie stosowany w różnych obiektach do zwalczania myszy dla których ziarno zbóż jest bardzo atrakcyjne. Szczególnie sprawdza się do zwalczania myszy i szczurów  w obiektach rolniczych gdzie ziarno zbóż jest naturalnym pokarmem gryzoni.
  • GRANULAT - RATER GRANULAT, RATER STRONG GRANULAT - Granulat to bardzo popularna i skuteczna formulacja. Mieszanka składa się z wielu atrakcyjnych dla gryzoni składników pokarmowych, dzięki czemu jest chętnie pobierana przez szczury i myszy. Produkt nadaje się do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Preparat chętnie stosowany przez firmy deratyzacyjne, co dodatkowo potwierdza jego wysoką jakość i skuteczność.
  • PASTA - RATER PASTA, RATER STRONG PASTA - Pasta to formulacja miękka z dodatkiem tłuszczu chętnie spożywana przez szczury i myszy. Trutka umieszczona w papierowych saszetkach umożliwia łatwą identyfikację pobierania przez gryzonie.
  • BLOCZKI WOSKOWE - RATER STRONG BLOCZKI WOSKOWE -  Bloczki woskowe to specjalnie przygotowana formulacja do stosowania w miejscach szczególnie wilgotnych oraz mokrych. Trutka długo zachowuje swoje właściwości, dzięki czemu może być stosowana w miejscach trudnodostępnych nawet w kanałach ściekowych. Bloczki zawierają atrakcyjne dla gryzoni składniki smakowe, dodatkowo formulacja powoduje łatwe pobieranie trutki.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło