Lista produktów marki Versele-Laga.

Versele Laga to firma z 40-letnią tradycją, aktywnie działająca na rynku karm dla zwierząt domowych. Przez lata swojej działalności firma zdobyła zaufanie setek tysięcy klientów. Dzięki troskliwemu i holistycznemu podejściu do indywidualnych potrzeb żywieniowych każdego pupila ta grupa stale się powiększa.

W trosce o dobro i zdrowie domowych zwierzaków firma Versele Laga dba o najwyższą jakość wytwarzanych przez siebie karm. Podstawowym założeniem tego producenta jest ścisła dbałość o ich skład - bazę zawsze tworzą te składniki, którymi zwierzę odżywia się w swoim naturalnym środowisku. Nad procesem produkcji czuwa sztab doświadczonych profesjonalistów – weterynarzy i dietetyków.

Dzięki własnemu Centrum Badawczemu oraz ścisłej współpracy z uniwersytetami i czołowymi hodowcami Versele Laga doskonale zna potrzeby domowych pieszczochów i wciąż rozszerza gamę swoich produktów. Dba jednak o to, by były one dostępne wyłącznie na rynku specjalistycznym – bezpieczeństwo zwierząt i profesjonalizm to to, co liczy się dla niej najbardziej.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło