Lista produktów marki Geulincx.

Geulincx Poland Sp. z o.o. jest producentem i wyłącznym przedstawicielem w Polsce i Europie Wschodniej, czołowych firm medycyny weterynaryjnej. Oferuje innowacyjne preparaty weterynaryjne, środki uzupełniające podstawowe leczenie oraz urządzenia do elektronicznej identyfikacji zwierząt.

 

Produkty zostały stworzone przez doświadczonych specjalistów, zajmujących się od ponad 30 lat branżą farmaceutyków w weterynarii. Dzięki temu firma jest w stanie zaoferować produkty wysokiej jakości. Znając problemy dzisiejszej medycyny, stworzyli linie produktowe zaspokajające oczekiwania lekarzy weterynarii w bardzo ważnych segmentach tej branży. Geulincx Poland Sp. z o.o. jest również twórcą Międzynarodowej Bazy Danych SAFE-ANIMAL. Baza zrzesza lekarzy weterynarii, którzy przesyłają dane zwierząt poddanych elektronicznej identyfikacji oraz ich właścicieli. Baza od 2007 roku należy do European Pet Network z siedzibą w Brukseli, do której systematycznie wysyła zgromadzone dane.

Misją  firmy jest stałe dostarczanie klientom najskuteczniejszych rozwiązań dla zdrowia i bezpieczeństwa zwierząt w oparciu o najnowsze technologie i badania naukowe.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło