Lista produktów marki Farmina.

Twój pupil zasługuje na to, co najlepsze – wysokiej jakości zabawki, akcesoria, opiekę weterynaryjną i przede wszystkim zdrową i zbilansowaną dietę dostosowaną do jego potrzeb. Aby o nią zadbać wybierz produkty marki Farmina dostępne w ofercie naszego internetowego sklepu zoologicznego. Posiadamy szeroki wybór suchych oraz mokrych karm zarówno dla młodych, jak i dojrzałych kotów i psów. Przekonaj się, dlaczego żywienie Twojego ukochanego czworonoga powinno składać się z tych produktów oraz poznaj zalety wprowadzenia ich do codziennej diety pupila!

Karmy dla psów i kotów z dobrym składem - dlaczego ich zawartość ma tak duże znaczenie w żywieniu zwierząt?

Niedobór witamin to częsty problem w przypadku zwierząt - można jemu zapobiec dobierając pełnowartościowe karmy stworzone z naturalnych składników. Zakupisz je w naszym sklepie internetowym, który oferuje szeroki wybór produktów Farmina przeznaczonych do żywienia kotów i psów o różnych potrzebach. To, co je wyróżnia, to nie tylko bogactwo witamin, ale również wysoka zawartość mięsa, które znajduje się już na pierwszym miejscu w składzie! Dzięki temu Twój pupil pozostanie syty na dłuższy czas oraz zachowa dobry stan zdrowia i samopoczucie!

Pełnoporcjowe karmy dla zwierząt stworzone z myślą o zdrowiu Twojego pupila!

Pełnoporcjowa karma dla kota i psa Farmina została stworzona z myślą o różnych potrzebach małych i dużych pupili. Bez względu na to, czy Twój czworonóg zmaga się z zaburzeniami wahania jelitowego, problemami z trawieniem, nietolerancją na gluten, cukrzycą czy otyłością, w naszym sklepie zoologicznym znajdziesz pożywienie, dzięki któremu ułożysz zbilansowaną i zdrową dietę bezglutenową, z niskim indeksem glikemicznym lub hipoalergiczną.

Rodzaje karm dostępnych w sklepie internetowym Ani-Wet

Sklep internetowy Ani-Wet to miejsce, w którym zakupisz najwyższej jakości produkty dla swojego pupila. W naszym asortymencie znajduje się sucha i mokra karma dla psa Farmina oraz pożywienie dla kotów w opakowaniach o różnej gramaturze – od 300 g aż do 12 kg.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło