Lista produktów marki Raw Paleo.

Zespół VetExpert od lat zajmuje się wytwarzaniem produktów weterynaryjnych i pielęgnacyjnych dla zwierząt. Dostarczają swoje produkty do ponad 20 krajów na świecie. W Polsce cieszą się dobrą opinią i zaufaniem najlepszy specjalistów z zakresu diagnostyki zwierzęcej i profilaktyki. Dlatego właściciel psa, czy kota wybierając produkty tej marki otrzymuje gwarancję najwyższej jakości. Produkty Vet Expert to wiedza, pasja i profesjonalizm. Widoczne rezultaty wsparte dowodami naukowymi, czego możesz chcieć więcej dla swojego pupila.

Karmy stworzone w gabinecie weterynaryjnym 

Sukces firmy Vet Expert w dziedzinie kosmetyków dla zwierząt zachęcił do pójścia o krok dalej – tak powstała idee stworzenia karmy innej od wszystkich. Raw Paleo to produkt nagrodzony na większości konkursów zoologicznych w tym: TOP For Dog, otrzymali również nagrodę Innowacja Roku Rynku Zwierzęcego, a także Nagrodę pt: Dobra marka 2019 oraz certyfikat zoo branży 2019. Tyle sukcesów w jeden rok musi śwadczyć o najlepszej jakości. 

W konkursie Top For Dog niezależne Jury ocenia produkt, w skład wchodzą specjaliści z zakresu behawioru, szkolenia i wystaw psów: P. Awencki, U. Harytoniuk, ponadto każdy konsument może oddać swój głos na wybraną markę, czy produkt. Wobec tego jest to jedyny taki niezależny konkurs Rynku Zoologicznego. 

Co wyróżnia karmy suche i mokre Raw Paelo?

Vet expert od ponad 10 lat wytwarza naturalne produkty dla psów i kotów. Te wieloletnie doświadczenie pozwoliło marce zebrać informacje na temat potrzeb żywieniowych psów i kotów, żyjących w naszych domach. Dzięki temu Vet Expert już doskonale wie,  czego potrzebuje Twój pies do tego by zdrowo rosnąć, utrzymywać odpowiednią wagę, wygląd i stan zdrowia!  Okazuje się, że rzeczywiste potrzeby psów to:  naturalne składniki, świeże mięso, brak zbóż, wysoka strawność produktów – to wszystko znajdziesz w nowych karmach dla psów Raw Paleo. Stworzone z wiedzą i miłośćią do zwierząt pokarmy.  

Czym wyróżnia się Raw Paleo w skrócie?

  • 80g indyka w 100g karmy
  • Wysoka zawartość mięsa z indyka gwarantuje dostarczenie organizmowi wystarczającej ilości wartościowych białek
  • Karma oparta na jednym źródle białka pochodzenia zwierzęcego
  • Karma bezzbożowa
  • Skład uzupełniony o niezbędne substancje odżywcze, witaminy i świeże warzywa
  • Polecana i sprawdzana przez hodowców i lekarzy weterynarii

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło