Na pasożyty

W okresie od wiosny do późnej jesieni warto zatroszczyć się o zabezpieczenie swojego czworonoga przed pasożytami zewnętrznymi. Wysokiej jakości obroża na pchły i kleszcze dla psa zapewni Twojemu pupilowi skuteczną ochronę. Równie dobrze sprawdzą się preparaty w formie kropli, żeli i sprayów aplikowane bezpośrednio na skórę zwierzęcia. W naszej ofercie znajdziesz również środki o delikatnym składzie przeznaczone dla szczeniąt, a także tabletki do zwalczania pasożytów wewnętrznych i preparaty insektobójcze do oczyszczania posłań.

Obroże na kleszcze

Sprawdzone i polecane przez naszych klientów obroże przeciwko pchłom i kleszczom dla psów, krople i środki odrobaczające pozwalają w efektywny sposób zapobiegać inwazji owadów przenoszących niebezpieczne choroby. U czworonogów – a w szczególności u szczeniąt i starych psów – występuje ryzyko pojawienia się groźnych infekcji, które mogą skutkować trwałym uszczerbkiem na zdrowiu. Każdy proponowany przez nas preparat posiada dokładny opis. Przed zakupem sprawdź, jaka substancja czynna obecna jest w danym produkcie – to ważne, jeśli w domu mieszkają inne zwierzęta: koty i króliki.

Czy warto stosować obroże na kleszcze dla psów?

Powszechnie występują w lasach oraz na ich obrzeżach, a także na łąkach czy nawet w miejskich parkach. Kleszcze to pasożyty, przed którymi warto chronić nie tylko siebie, ale też swoich czworonożnych przyjaciół. Te małe pajęczaki są bowiem potencjalnymi roznosicielami groźnych chorób, takich jak borelioza czy babeszjoza – mogą więc stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia zwierząt domowych. Obroże na kleszcze dla psów prezentowane w tej kategorii to jedne z najpopularniejszych artykułów, które mogą pomóc w chronieniu Twojego pupila przed tymi niebezpiecznymi stworzeniami. Są łatwe w aplikacji i dobrze utrzymują się na swoim miejscu. Co najważniejsze, obroża na kleszcze przez wiele tygodni wydziela aktywne substancje biologiczne, które odstraszają lub zabijają pasożyty.

W ANI-WET rozumiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo Twojego czworonożnego przyjaciela. Dlatego oferujemy szeroki wybór produktów dla zwierząt od renomowanych producentów. Wszystko po to, aby zapewnić Twojemu pupilowi ochronę na najwyższym poziomie. Zapraszamy!

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło