bros x żel na mrówki 10g

23,65 zł
2 365,00 zł za 1kg
Brutto

DARMOWA DOSTAWA OD 99 zł

Wartość produktów: 0,00 zł Do darmowej dostawy brakuje 99,00 zł
Produkty powiązane ( 16 produktów w tej samej kategorii )
BROS X żel na mrówki 10g
X żel na mrówki to środek owadobójczy w postaci przynęty żelowej do zwalczania dorosłych osobników mrówek pospolitych i tropikalnych, w tym mrówki czarnej (Lasius niger), mrówki argentyńskiej (Linepithema humile) i mrówki faraona (Monomorium pharaonis).

Produkt może być stosowany wewnątrz pomieszczeń (domy prywatne i/lub budynki użyteczności publicznej, mieszkalne, handlowe, przemysłowe) oraz na zewnątrz (obrzeża budynków, tarasy i ogrody prywatne). Produkt zawiera gorzką substancję zapobiegającą przypadkowemu spożyciu przez osoby lub zwierzęta niebędące celem zwalczania.

  • niszczy całe kolonie mrówek
  • do stosowania w środku i na zewnątrz

Sposób użycia:

Przed zastosowaniem produktu należy przeczytać etykietę oraz postępować zgodnie z instrukcją. Stosować produkt w postaci żelu nanosząc krople lub paski żelu wzdłuż ścieżek mrówek, w szpary i szczeliny, bądź w pobliżu gniazd mrówek. Produkt wykazuje skuteczność do 15 dni od zastosowania.

Dawka:

Przynęta nanoszona w postaci kropli lub pasku:

• 1 kropla o masie 0,2 g rozmieszczona na powierzchni 1 m2   wzdłuż ścieżek mrówek, w szparach i szczelinach lub wokół gniazd mrówek.

• pasek żelu o długości 3 cm (o masie 0,2 g) rozmieszczony na powierzchni 1 m2   wzdłuż ścieżek mrówek, w szparach i szczelinach lub wokół gniazd mrówek.

Częstotliwość stosowania: 7 dni po zastosowaniu należy sprawdzić miejsce zabiegu i wymienić przynętę, jeśli jest zużyta. Zabieg dezynsekcji powtarzać nie częściej niż co 3 miesiące po ustaniu inwazji (opanowaniu infestacji).

07604
22 Przedmioty

Opis

EAN
5904517386969
Kod produktu
07604
Producent
Bros
Postać
żel
Zastosowanie
owadobójcze, przeciw insektom
Waga (z opakowaniem) w kg
0,01

Specyficzne kody

Nowy
Produkty powiązane ( 16 produktów w tej samej kategorii )

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło