abc penta forte 50ml preparat na owady

Profesjonalny preparat przeciwko owadom.

39,85 zł
797,00 zł za 1kg
Brutto

DARMOWA DOSTAWA OD 99 zł

Wartość produktów: 0,00 zł Do darmowej dostawy brakuje 99,00 zł
Produkty powiązane ( 16 produktów w tej samej kategorii )
ABC Penta Forte 50ml
Skuteczny środek na owady PENTA FORTE

Penta 250 Forte Plus - doskonały preparat owadobójczy w postaci stężonej zawiesiny, którą można rozcieńczać wodą.

Ten sprawdzony produkt jest przeznaczony do skutecznego zwalczania owadów latających, takich jak muchy, meszki, komary, oraz biegających, takich jak mrówki, które wtargają do Twoich pomieszczeń z zewnątrz.

Główne cechy produktu:

  • Składniki aktywne: Preparat Penta 250 Forte Plus zawiera wysokiej jakości substancje aktywne, w tym imidachlopryd (200 g/l), cypermetrynę (50 g/l) oraz praletynę (1 g/l). Dzięki temu zapewnia skuteczną eliminację much, meszek, komarów oraz mrówek, które są uciążliwe i mogą przeszkadzać w codziennym życiu.
  • Stężona zawiesina do rozcieńczania: Penta 250 Forte Plus jest dostępny w postaci stężonej zawiesiny, którą można łatwo rozcieńczyć wodą. To daje Ci elastyczność w dostosowaniu stężenia preparatu do konkretnych potrzeb zwalczania owadów w Twoim otoczeniu.
  • Szerokie zastosowanie: Ten sprawdzony preparat owadobójczy znajduje zastosowanie w różnych rodzajach pomieszczeń, takich jak mieszkalne, biurowe, obiekty handlowe, lokale użyteczności publicznej, hotele, zakłady produkcyjne, magazyny, pomieszczenia gospodarcze i wiele innych. Dzięki temu możesz cieszyć się owadami wolnym środowiskiem bez względu na miejsce, w którym się znajdujesz.

Sposób użycia:

Prosta aplikacja: Preparat Penta 250 Forte Plus jest łatwy w użyciu. Wystarczy rozcieńczyć odpowiednią ilość preparatu wodą zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Standardowe dawkowanie to roztwór 1%. Następnie można go aplikować na powierzchnie, na których owady są obecne, korzystając z dostępnych narzędzi, takich jak opryskiwacze lub rozpylacze.

Dane techniczne:

Substancja czynna:

  • Imidachlopryd – 200g / l
  • Cypermetryna – 50g / l
  • Praletryna – 1g / l

Opakowanie: 50ml

06683
17 Przedmioty

Opis

Kod produktu
06683
Producent
ABC
Zastosowanie
owadobójcze, przeciw insektom
Pojemność (litry)
0,05

Specyficzne kody

Nowy
Produkty powiązane ( 16 produktów w tej samej kategorii )

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło