abc efitol na warzywa zioła i owoce 240ml na mszyce

25,80 zł
107,50 zł za 1kg
Brutto

DARMOWA DOSTAWA OD 99 zł

Wartość produktów: 0,00 zł Do darmowej dostawy brakuje 99,00 zł
Produkty powiązane ( 16 produktów w tej samej kategorii )
ABC Efitol na warzywa zioła i owoce 240ml
Naturalny i bezpieczny środek na mszyce, przędziorki, wciornastki i inne
Stosowany na zioła, warzywa i owoce w ogrodzie, na balkonie, w domu
  • produkt pochodzenia naturalnego
  • zwalcza mszyce, przędziorki, wciornastki i inne szkodniki
  • szybko działający, wydajny i skuteczny
  • może być stosowany w obecności zwierząt
  • bezpieczny po  użyciu
  • atest PZH/BT

ABC EFITOL KONCENTRAT NA ZIOŁA, WARZYWA I OWOCE jest preparatem zawierającym składniki pochodzenia naturalnego. Głównym składnikiem jest olej rydzowy pochodzący z Lnicznika siewnego (Camelia sativa). Produkt nie jest klasyfikowany jako niebezpieczny. Posiada szerokie spektrum działania - skutecznie ogranicza aktywność różnych gatunków roztoczy: szpecieli (Eriophyidae), różnopazurkowców (Tarsonemidae), przędziorków (Tetranychidae), pseudoprzędziorków (Tenuipalpidae) oraz drobnych szkodliwych owadów takich jak: wciornastki (Thripidae), mszyce (Aphididae), mączliki (Aleyrodidae), tarczniki (Diaspididae), czerwce-miseczniki (Coccidae), miodówki (Psylloidea). Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu samobieżnych lub ciągnikowych opryskiwaczy polowych, sadowniczych i opryskiwaczy ręcznych.

ZASTOSOWANIE

ABC EFITOL KONCENTRAT NA ZIOŁA, WARZYWA I OWOCE jest preparatem w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, o działaniu kontaktowym, przeznaczonym do stosowania na rośliny sadownicze, ozdobne, warzywnicze oraz zioła, w uprawie polowej i pod osłonami. Preparat może być stosowany do ochrony przed roztoczami i drobnymi owadami atakującymi te rośliny. Preparat stosowany jako oprysk powierzchniowy wytwarza cienką lepką powłokę, która powoduje unieruchomienie organizmów szkodliwych - roztoczy i owadów. W wyniku takiego działania następuje ograniczenie aktywności życiowej szkodników, a w szczególności uniemożliwienie przemieszczania, żerowania oraz rozmnażania się. Ze względu na swoje specyficzne działanie środek może być stosowany w strategi przeciwdziałania odporności na preparaty zawierające chemiczne substancje aktywne. Środek może być stosowany w integrowanej ochronie roślin jako alternatywny lub uzupełniający konwencjonalne środki chemiczne, szczególnie w okresach gdzie zastosowanie środków zawierających chemiczne substancje aktywne jest niemożliwe np. przed zbiorami owoców i warzyw.

SPOSÓB UŻYCIA

Potrzebną ilość cieczy użytkowej dobrać tak aby wszystkie chronione rośliny zostały dokładnie nią pokryte. Szczególną uwagę zwrócić na dokładne pokrycie dolnej strony liści. Przed przystąpieniem do sporządzenia cieczy użytkowej dokładnie ustalić potrzebną jej ilość. Zawartością opakowania przed użyciem dokładnie wstrząsnąć. Odmierzoną ilość środka wlać do zbiornika opryskiwacza napełnionego częściowo wodą (z włączonym mieszadłem) i uzupełnić wodą do potrzebnej ilości. Po wlaniu środka do zbiornika opryskiwacza nie wyposażonego w mieszadło hydrauliczne ciecz mechanicznie wymieszać. Opróżnione opakowania przepłukać trzykrotnie wodą, a popłuczyny wlać do zbiornika opryskiwacza z cieczą użytkową. Po pracy aparaturę dokładnie wymyć. W czasie krótkich przerw w opryskiwaniu, przed ponownym zabiegiem ciecz roboczą należy dokładnie wymieszać.

Zwalczanie szkodliwych roztoczy: zalecane stężenie 1,2% (1,2 l środka w 100 l wody).

Zwalczanie drobnych szkodliwych owadów: zalecane stężenie 0,9% (0,9 l środka w 100 l wody).

Opakowanie 24 ml wystarcza na: roztocza - 2 l wody; drobne owady (np. mszyce i inne) - 2,6 l wody.

Skład: olej rydzowy

06609
7 Przedmioty

Opis

EAN
5906981101734
Kod produktu
06609
Producent
ABC
Zastosowanie
owadobójcze, przeciw insektom
Pojemność (litry)
0,24

Specyficzne kody

Nowy produkt
Produkty powiązane ( 16 produktów w tej samej kategorii )

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło