FREGATA Muchakron Plus 10WP 125g

Preparat owadobójczy skutecznie zwalczający muchy.

27,40 zł
Brutto
Ilość

DARMOWA DOSTAWA OD 99 zł

Wartość produktów: 0,00 zł Do darmowej dostawy brakuje 99,00 zł
Produkty powiązane ( 16 produktów w tej samej kategorii )

FREGATA Muchakron Plus 10 WP 125g

Do zwalczania much

Preparat owadobójczy skutecznie zwalczający muchy. Stosowany metodą oprysku po rozcieńczeniu wodą, malowania po wymieszaniu z wodą lub wykładania jako trutka pokarmowa. Szczególnie przydatny w zwalczaniu much w oborach, cielętnikach, chlewniach, kurnikach i innych pomieszczeniach gospodarczych oraz w higienie sanitarnej.

Stosowanie

Sporządzić zawiesinę do oprysku według zaleceń etykiety. Opryskiwać ok. 30% powierzchni pomieszczenia - miejsca najczęstszego gromadzenia się much, nasłonecznione ściany, drzwi, okna, słupy itp. 625 g preparatu wystarcza do zwalczania much w pomieszczeniu o powierzchni ścian i sufitów ok. 200 m².

Zalecenia co do zwalczania

Jako pasta do malowania: Według zaleceń etykiety preparat wymieszać z letnią wodą do otrzymania pasty nadającej się do nakładania pędzlem. Ok. 2,5% powierzchni pomieszczenia powinno być pokryte pastą.Malować miejsca najczęstszego gromadzenia się much - nasłonecznione ściany, drzwi, okna, parapety, słupy itp. Można też malować paski kartonu, folii plastikowej, sklejki lub cienkie deseczki i rozwieszać je pod sufitem. 250 g preparatu wystarcza do zwalczania much w pomieszczeniu o powierzchni podłogi ok. 100 m².

Jako trutka pokarmowa: Preparat starannie wymieszać z mlekiem w proszku lub cukrem pudrem w proporcji według zaleceń etykiety. Tak przygotowaną trutkę pokarmową rozłożyć w porcjach, w płytkich pojemnikach, na wysokości 1,5 – 2 m od podłogi, w miejscach nasłonecznionych, na parapetach, na belkach itp.

Substancja czynna

10 % azametifosu (substancja czynna z grupy związków fosforoorganicznych) Zawiera również składniki wabiące insekty.

Forma użytkowa

Preparat w postaci proszku przeznaczony do stosowania w formie trutki pokarmowej, zawiesiny do oprysku lub pasty.

Uwagi

„Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.”.

02075
9870 Przedmioty

Opis

EAN
5907456248053
Kod produktu
02075
Producent
Fregata
Postać
proszek
Zastosowanie
owadobójcze, przeciw insektom
Waga (z opakowaniem) w kg
0,125

Specyficzne kody

Nowy produkt
Produkty powiązane ( 16 produktów w tej samej kategorii )

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło