VetoSan ARTHRO Plus 60 tabletek na stawy +GRATIS

Produkt zwiększający mobilność stawów, spowalniający a nawet zatrzymujący proces degeneracji chrząstki stawowej. Pomaga w jej regeneracji oraz łagodzi przebieg zapaleń i uśmierza ból.

46,57 zł
Brutto

DARMOWA DOSTAWA OD 99 zł

Wartość produktów: 0,00 zł Do darmowej dostawy brakuje 99,00 zł

Vetosan ARTHRO Plus 60tbl

+GRATIS Do wyboru:

Smakołyki dla psa firmy AdBi lub Saszetka mokrej karmy dla kota firmy Sheba/Miau/Benek

Vetosan ARTHRO Plus

Przynosi ulgę w bólu, poprawia ruchliwość stawów, może być stosowany długotrwale.

Vetosan ARTHRO Plus stanowi połączenie wszystkich ważnych dla organizmu zwierzęcia substancji występujących powszechnie w stawach oraz w tkance łącznej. Zwiększa mobilność stawów, spowalnia a nawet zatrzymuje proces degeneracji chrząstki stawowej, pomaga w jej regeneracji oraz łagodzi przebieg zapaleń i uśmierza ból. Może być podawany zapobiegawczo, przed pojawieniem się problemów związanych z aparatem ruchu, jak też podczas ostrych dolegliwości (takich jak zapalenie i ból) oraz w stanach przewlekłych. Vetosan ARTHRO Plus zaleca się stosować u wszystkich psów i kotów mających problemy z aparatem ruchowym, przy dysplazji stawu biodrowego, osteoartrozie oraz podczas rekonwalescencji po urazach stawów i ścięgien. Jest przeznaczony dla psów w każdym wieku, szczeniąt wszystkich ras, psów sportowych i pracujących a także dla kotów.

Glukozamina jest składnikiem więzadeł stawowych, korzystnie wpływa na równowagę procesów metabolicznych w chrząstce. Wykazuje pozytywne oddziaływanie w walce z bólem i zapaleniami przy zwyrodnieniu stawów. Pobudza komórki chrzęstne (chondrocyty) do syntezy podstawowych składników budulcowych chrząstki (proteoglikanów). Regularne podawanie glukozaminy spowalnia rozwój zmian degeneracyjnych chrząstki.

Siarczan chondroityny najliczniej występuje w macierzy międzykomórkowej chrząstki stawowej - zapewnia jej elastyczność i wiąże wodę. Redukuje aktywność kolagenolityczną i nawilża chrząstkę. Regularne stosowanie chondroityny prowadzi do poprawy ruchliwości, zmniejszenia bólu, łagodzi przebieg zapaleń stawów i spowalnia zmiany destrukcyjne w obrębie chrząstki.

MSM to substancja będąca źródłem związków siarki, które pozytywnie oddziałują na uszkodzoną chrząstkę stawową. Działa przeciwzapalnie, zmniejsza bóle i obrzęki stawów.

Kwas hialuronowy to główny składnik płynu maziowego stawów, zapewnia miękkość, elastyczność i lepkość chrząstek. Podawanie kwasu hialuronowego poprawia właściwości lepkosprężyste.

Kolagen hydrolizowany zawiera takie same aminokwasy jak kolagen klasyczny, ale jest przy tym zmodyfikowany w sposób ułatwiający lepsze wchłanianie. Kolagen hydrolizowany stymuluje procesy regeneracyjne tkanek łącznych i utrzymuje zdrową macierz kolagenową w stawach. Kolagen przyspiesza odbudowę uszkodzonych tkanek w stanach pourazowych, zwiększa wytrzymałość chrząstek, ścięgien i więzadeł. Podawany kolagen hydrolizowany pełni funkcję podstawowego elementu budulcowego chrząstek stawów, ścięgien i więzadeł. Jest skuteczny także w walce z zapaleniem stawów.

Witamina C odgrywa ważną rolę w rozwoju kości oraz chrząstek i jest ważna dla metabolizmu aminokwasów (hydroksyprolina i hydroksylizyna), które są niezbędne przy syntezie kolagenu. Jej brak może prowadzić do obniżenia wytrzymałości włókien kolagenowych w więzadłach, ścięgnach i chrząstkach.

Drożdże piwowarskie są bogatym źródłem witaminy B.

ZASTOSOWANIE

Vetosan ARTHRO Plus można stosować u wszystkim psów i kotów mających problemy z aparatem ruchowym, przy dysplazji stawu biodrowego, osteoartrozie oraz podczas rekonwalescencji po urazach stawów i ścięgien. Vetosan ARTHRO Plus może być podawany jeszcze przed pojawieniem się problemów związanych z aparatem ruchu, a także podczas ostrych dolegliwości (takich jak zapalenie i ból) oraz w stanach przewlekłych. Vetosan ARTHRO Plus jest przeznaczony dla psów w każdym wieku, szczeniąt wszystkich ras, psów sportowych i pracujących a także dla kotów.

ZALECANE DAWKOWANIE

 • Masa zwierzęcia, Dzienna dawka początkowa (14 dni), Dzienna dawka podtrzymująca
 • 1-8 kg, 0,5 tabletki, 0,5 tabletki
 • 8-16 kg, 1 tabletka, 0,5 – 1 tabletki
 • 16-32 kg, 2 tabletki, 0,5 – 1 tabletki
 • 33 kg +, 3-4 tabletki, 0,5 – 2 tabletki

SKŁAD

 • siarczan glukozaminy – 500 mg
 • dimetylosulfon MSM – 250 mg
 • siarczan chondroityny – 200 mg
 • drożdże piwowarskie – 175 mg
 • maltodekstryna – 173 mg
 • celuloza – 81,63 mg
 • kwas stearynowy – 30 mg
 • kwas hialuronowy – 20 mg
 • kolagen – 3 mg

DODATKI

Witaminy:

witamina C – 33 mg

SKŁADNIKI ANALITYCZNE

 • białko ogólne - 8,5%
 • włókno surowe - 32%
 • oleje i tłuszcze surowe - 0,6%
2075
9949 Przedmioty

Opis

EAN
8594045474817
Kod produktu
2075
Producent
Vetosan
Rodzaj
zestawy witamin
Przeznaczenie
kości i stawy
Zastosowanie
wzmacnianie kości

Specyficzne kody

Produkty powiązane ( 16 produktów w tej samej kategorii )

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło