URINE OFF USUWA PLAMY ZAPACH moczu PSY/SZCZ 118 ML

URINE OFF USUWA PLAMY ZAPACH moczu PSY/SZCZ 118 ML

24,12 zł
Brutto

DARMOWA DOSTAWA OD 99 zł

Wartość produktów: 0,00 zł Do darmowej dostawy brakuje 99,00 zł

Urine Off for Dog & Puppy Urine 118 MLURINE OFF USUWA PLAMY ZAPACH moczu PSY/SZCZ 118 ML

Receptura Usuwająca Mocz Psów oraz Szczeniąt.

Urine Off Formuła dla psów i szczeniąt jest numerem jeden wśród produktów usuwających plamy moczu rekomendowanych przez lekarzy weterynarii. W przeszłości, plamy moczu psów były niemal niemożliwe do usunięcia. Teraz, dzięki produktom Urine Off można wyeliminować je praktycznie całkowicie z każdej powierzchni. Zastosowanie wysokozaawansowanej technologii bioenzymatycznej powoduje rozkład kryształów kwasu moczowego , eliminując tym samym naturalną przyczynę wyzwalania odruchu „znakowania” terenu przez psy. Produkt idealny dla psów oraz szczeniąt – przyspiesza domową tresurę i przyczynia się do lepszej ochrony przed nawykiem oddawania moczu w niewłaściwych miejscach.

Być może myślisz, że to świetnie brzmi, ale zastanawiasz się czy na pewno działa? Cóż, jeśli ufasz opinii profesjonalistów mających na co dzień do czynienia ze zwierzętami – to tak – bądź pewien, że to działa! Urine Off jest bowiem produktem oficjalnie stosowanym przez uczestników Crufts – największej i jednej z najbardziej prestiżowych na świecie wystaw psów rasowych (odnotowanej w Księdze Rekordów Guinessa!).

Produkt dostępny w butelce 500 ml typu spray, w butelce 946 ML z aplikatorem, w kanistrze 3,79 l oraz w wygodnym opakowaniu podróżnym o pojemności 118 ml z atomizerem.


Opakowanie: 118 ml

Rolvet
1206
9997 Przedmioty

Specyficzne kody

Produkty powiązane ( 16 produktów w tej samej kategorii )

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło