VIRBAC Zenifel Kocie feromony Dyfuzor+ wkład 48ml

VIRBAC Zenifel Kocie feromony Dyfuzor + wkład 48ml

Feromony o działaniu uspokajającym do stosowania u kotów w przypadkach niewłaściwego zachowania wynikającego z zaburzeń behawioralnych.

61,00 zł
Brutto

DARMOWA DOSTAWA OD 99 zł

Wartość produktów: 0,00 zł Do darmowej dostawy brakuje 99,00 zł

VIRBAC Zenifel Kocie feromony Dyfuzor + wkład 48ml

Feromony o działaniu uspokajającym są głównie zalecane dla poprawy komfortu życia kotów wykazujących niewłaściwe zachowania, jak znaczenie moczem w pomieszczeniach zamkniętych, nadmierne drapanie,  które to zachowania są wynikiem stresujących sytuacji. 

ZASTOSOWANIE

Są one zalecane w takich przypadkach jak zmiany w bezpośrednim otoczeniu, przeprowadzka do nowego domu, ekspozycja na hałas, inne wydarzenia (np. spotkania towarzyskie). W produkcie ZENIFEL Dyfuzor zastosowano specjalną technologię, która zapewnia uwalnianie feromonów przez 6 tygodni.

SKŁAD

ZENIFEL Dyfuzor zawiera analogii frakcji F3 kocich feromonów policzkowych (3,33 %), które są  specyficzne gatunkowo, zatem wykazują działanie tylko u kotów. Substancje te są znane ze swoich właściwości uspokajających i zapewniają kotom dobre samopoczucie.

INSTRUKCJA STOSOWANIA

Instalowanie urządzenia:

  1. Odkręcić nakrętkę z wkładu (w razie potrzeby należy użyć kawałka materiału w celu odkręcenia nakrętki) i umieścić go w dyfuzorze.
  2. Włożyć dyfuzor do gniazdka elektrycznego w pozycji pionowej. Przekręcić dyfuzor w razie potrzeby. Flakon zawsze musi znajdować się poniżej gniazdka.

Opakowanie: Dyfuzor + wkład 48 ml 

1651
9994 Przedmioty

Opis

EAN
3597133081244
Kod produktu
1651
Producent
Virbac
Rodzaj
feromony
Przeznaczenie
uspokajające
Pojemność (litry)
0,048

Specyficzne kody

Produkty powiązane ( 16 produktów w tej samej kategorii )

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło