ADAPTIL Obroża Uspokajająca z FEROMONAMI 45cm

ADAPTIL Obroża Uspokajająca z FEROMONAMI 45cm

92,31 zł
Brutto

DARMOWA DOSTAWA OD 99 zł

Wartość produktów: 0,00 zł Do darmowej dostawy brakuje 99,00 zł
 • Adaptil Obroża USPOKAJAJĄCA z FEROMONAMI DLA PSA

 • DŁUGOŚĆ 45cm

 •  

 • ADAPTIL Obroża pomaga kontrolować stres i zapobiegać jego występowaniu

  u szczeniąt i dorosłych psów, a przez to pomaga im w radzeniu sobie z trudnymi sytuacjami takimi jak: głośne dźwięki, ruch uliczny, burze, podczas transportu czy zmiany otoczenia przy przeprowadzkach czy też wyjazdu na wakacje.

  Feromony uspokajajàce są naturalnie uwalniane przez karmiące suki. Feromony te uspokajają szczenięta, poprzez zapewnienie im poczucia bezpieczeństwa i dodanie otuchy w sytuacji nowych doświadczeń i nieznanego środowiska. Badania dowiodły, iż syntetyczne analogi psich feromonów uspokajających (D.A.P.) pomagają nie tylko szczeniętom, ale posiadają kojący wpływ także na dorosłe psy.
  ADAPTILTM zawiera D.A.P. i z tego powodu jest zalecany do stosowania w celu zapobiegania i redukcji zachowań związanych ze stresem u szczeniąt i dorosłych psów. Dowiedziono tak ADAPTILTM sprawia, iż szczenięta i dorosłe psy lepiej reagują na terapię behawioralną oraz szkolenie.
  Skuteczność ADAPTIL została potwierdzona w wielu badaniach klinicznych publikowanych w renomowanych pismach naukowych oraz prezentowanych na międzynarodowych konferencjach (pod nazwą D.A.P.® do 2011).
  Stres u psów
  Adaptacja do nowego środowiska czy radzenie sobie z tymczasowymi zmianami
  są sytuacjami potencjalnie stresogennymi dla większości psów. U niektórych psów niewielkie lęki i obawy mogą rozwinąć się w fobie lub stany
  związane z lękami.
  Szczególną uwagę należy zwrócić na szczenięta w okresie socjalizacji (miedzy 3 a 16 tygodniem): złe doświadczenia lub ich brak w tym okresie mogą sprawić że zwierzęta będą bardziej podatne na występowanie problemów behawioralnych o podłożu nerwowym w późniejszym życiu (fobie dźwiękowe, lęk separacyjny, itp.).

  Zastosowanie: 

  ADAPTIL® Obroża pomaga kontrolowaç stres i zapobiegać jego występowaniu u szczeniąt i dorosłych psów, a przez to pomaga im w radzeniu sobie z trudnymi sytuacjami takimi jak: Głośne dźwięki, ruch uliczny, burze, podczas transportu czy zmiany otoczenia przy przeprowadzkach czy też wyjazdu na wakacje 

  Udowodniono, iż ADAPTIL Obroża pomaga w promowaniu nauki u szczeniąt ii psów oraz ułatwia adaptację do nowoczesnego stylu życia. Z tego względu ADAPTIL Obroża stanowi pomoc w zapobieganiu problemom behawioralnym związanym ze stresem, jakie mogą wystąpić u dorosłych zwierząt. Stosowanie łączne ADAPTIL Obroża z ADAPTILTM Dyfuzor lub ADAPTILTM

  Spray może zapewnić osiągnięcie optymalnych rezultatów w przypadku psów wykazujących wiele lęków.W celu uzyskania dodatkowych informacji skontaktuj się z lekarzem weterynarii.
  Nie zaleca się stosowania ADAPTI Obroża w przypadku hiperaktywności i agresji.

848
9997 Przedmioty

Specyficzne kody

Produkty powiązane ( 8 produktów w tej samej kategorii )

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło