Sabunol obroża dla kota przeciw pchłom szara

SABUNOL Obroża dla kota przeciw pchłom 35cm szara

16,91 zł
Brutto

DARMOWA DOSTAWA OD 99 zł

Wartość produktów: 0,00 zł Do darmowej dostawy brakuje 99,00 zł

Nowoczesna obroża dla kotów eliminująca pchły.

SABUNOL Obroża dla kota przeciw pchłom 35cm szara

Połączenie 2 substancji aktywnych: imidachloprydu i geraniolu gwarantuje wykazaną badaniami skuteczność zwalczania pcheł przez 4 miesiące użytkowania.

Bezpieczne dla kotów dzięki zastosowaniu specjalnych nacięć, które umożliwiają rozciągniecie lub zerwanie obroży w przypadku silnego szarpnięcia. Obroża zaczyna działać godzinę po założeniu, a pełne efekty działania uzyskuje siępo 6 godzinach. W czasie jej noszenia substancje czynne uwalniają się i rozprzestrzeniają na skórze oraz sierści zwierzęcia, działając na pasożyty w sposób kontaktowy.

Obroza Sabunol dla kotów zawiera dwie substancje aktywne: imidachlopryd i geraniol, co gwarantuje skuteczność zwalczania pcheł przez 4 miesiące użytkowania. Obroza jest całkowicie bezpieczna dla kotów dzięki zastosowaniu specjalnych nacięć, które umożliwiają jej rozciągniecie lub zerwanie w przypadku silnego szarpnięcia. Wykazana badaniami eliminacja pcheł przez 4 miesiące.

Sposób działania

W czasie noszenia obroży substancje czynne uwalniają się i rozprzestrzeniają na skórze oraz sierści zwierzęcia, działając na pasożyty w sposób kontaktowy. Obroża zaczyna działać godzinę po założeniu. Efekt działania uzyskuje się po 6 godzinach. Obroża ma delikatny zapach charakterystyczny dla olejku geraniowego.

Sposób użycia

Obroże należy wyjąc ze szczelnego opakowania, dostosować do obwodu szyi kota i założyć. Obroża jest wodoodporna i powinna pozostawać na szyi zwierzęcia cały czas. Jasny nalot na obroży jest naturalnym efektem procesu produkcyjnego i stopniowo znika podczas używania.

Składniki aktywne

Imidachlopryd – 10g/1 kg, Geraniol – 5g/1kg

Przeciwwskazania

Sposób użycia:

Obrożę należy wyjąć ze szczelnego opakowania, dostosować do obwodu szyi kota (niekiedy trzeba dociąć obrożę)i założyć. Jest wodoodporna i powinna pozostawać na szyi zwierzęcia cały czas. Jasny nalot na obroży jest naturalnym efektem procesu produkcyjnego i stopniowo znika podczas używania.

  • nie stosować u kociąt poniżej 3 miesięcy
  • nie stosować u zwierząt chorych lub będących w trakcie rekonwalescencji

Skład: imidachlopryd – 10g/1 kg, geraniol – 5g/1kg.Produkty biobójcze, nr pozwolenia na obrót: 7283/18.

Opakowanie: Obroża 35 cm

2264
9891 Przedmioty

Opis

EAN
5901742001476
Kod produktu
2264
Producent
Laboratorium Dermapharm
Marka
Sabunol
Rodzaj
obroże
Zastosowanie
ochrona przed pasożytami
Kolor
odcienie szarości
Maksymalna długość wokół szyi (cm)
35 cm

Specyficzne kody

Produkty powiązane ( 15 produktów w tej samej kategorii )

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło