KRKA Ecocid S 1kg Preparat dezynfekcyjny

67,60 zł
Brutto
Ilość

DARMOWA DOSTAWA OD 99 zł

Wartość produktów: 0,00 zł Do darmowej dostawy brakuje 99,00 zł

KRKA Ecocid S 1kg

Ecocid S jest uniwersalnym i wysoce efektywnym preparatem dezynfekcyjnym wykazującym wysoką aktywność przeciwko znanym wirusom. Posiada również właściwości bakteriobójcze i grzybobójcze.

Dzięki swej wysokiej efektywności oraz szerokiemu spektrum działania biobójczego preparat może być używany w:

  • medycynie weterynaryjnej - (gabinety, kliniki, laboratoria weterynaryjne) do dezynfekcji powierzchni, wyposażenia, pojemników, naczyń szklanych, instrumentów itp.
  • hodowli zwierząt - do dezynfekcji wszelkich powierzchni i wyposażenia używanego do przygotowania karmy, jak również w stajniach, oborach, schroniskach dla psów, wszelkich klatkach dla zwierząt, ulach lub innych pomieszczeniach gdzie trzymane są zwierzęta.
  • inne miejsca zastosowania - do dezynfekcji środków transportu dla zwierząt, powierzchni i sprzętu na targach zwierząt, rzeźni, miejsc obróbki i przechowywania żywności oraz do dezynfekcji sprzętu i powierzchni w gospodarstwie domowym.

Sposób użycia:

Ecocid S jako roztwór aktywny jest stosowany w postaci aerozolu, rozpylania, zamgławiania, lub kąpieli np. kopyt, a także do stosowania na wszelkich barierach dezynfekcyjnych np. maty.

Do ogólnej dezynfekcji, uprzednio oczyszczonej powierzchni i wyposażenia należy przygotować 1 % roztwór Ecocid S w tym celu należy rozpuścić w letniej wodzie zawartość jednego opakowania (50 g) w 5 litrach wody, zalecane jest używanie gumowych rękawic.

Opakowanie: 1 kg

02081
9999 Przedmioty

Opis

EAN
3838989533366
Kod produktu
02081
Producent
Krka
Postać
proszek
Przeznaczenie
dezynfekcja narzędzi
Przeznaczenie
dezynfekcja powierzchni
Waga (z opakowaniem) w kg
1

Specyficzne kody

Nowy produkt
Produkty powiązane ( 16 produktów w tej samej kategorii )

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło