Karmy suche i mokre

karmy dla psow

PSY

Wszystko dla Twojego przyjaciela

Karma, akcesoria, kosmetyki

koty

KOTY

Wszystko dla Twojego przyjaciela

Karma, akcesoria, kosmetyki

Środki ochrony - komary, kleszcze, meszki

karma dla ryb tropical

Akwarystyka

wszystko do akwarium

POKARMY i SUPLEMENTY

Sprawdź

przysmaki i gryzaki dla psów

Najwyższa jakość

GRYZAKI i PRZYSMAKI

Produkty z rożnym przeznaczeniem

sprawdź

Przysmaki i gryzaki

Sklep zoologiczny ANI-WET

Sklep zoologiczny ANI-WETWitamy w internetowym sklepie zoologicznym Ani-wet.pl! Znajdziesz tu wszystko, czego możesz potrzebować dla swojego pupila. Opieka nad zwierzęciem to niełatwe zadanie, które wymaga zaspokajania podstawowych potrzeb i zaangażowania od właściciela. Zależnie od gatunku zwierzęcia potrzebna jest inna opieka – potrzeby kota i psa, także żywieniowe, znacząco się różnią. Różnice te występują nawet między różnymi przedstawicielami tego samego gatunku. Mogą być związane z wielkością, rasą czy dolegliwościami danego zwierzaka. Wszystkie te poświęcenia są rekompensowane po stokroć radością i miłością, okazywaną przez pupila. Doskonale o tym wiemy, dlatego przygotowaliśmy nasz sklep zoologiczny i dostępne w nim produkty w taki sposób, by zapewnić możliwie jak najlepszy i najszerszy wybór dla naszych klientów.

Sprawdź, co czeka na ciebie w naszej ofercie!

Sklep zoologiczny ze wszystkim, czego potrzebujesz

Nasz sklep zoologiczny jest wypełniony produktami od cenionych producentów, mających zasłużone dobre opinie zarówno wśród przedstawicieli samej branży, jak i opiekunów zwierząt.
W sklepie zoologicznym ANI-WET przygotowaliśmy duży wybór produktów dla całej masy zwierząt. Od karm mokrych i suchych dla psów oraz kotów, przez produkty dla pszczelarzy, Zadbaliśmy od możliwie jak największą różnorodność, dzięki czemu każdy może z łatwością znaleźć dokładnie to, czego szuka dla swojego zwierzęcia.
Wśród asortymentu naszego sklepu zoologicznego, prócz pożywienia dla zwierząt, znajdują się produkty dedykowane wsparciu zdrowia twojego pupila, w tym m.in. szampony lecznicze (jak szampon dr Seidel), obroże na kleszcze dla psów czy suplementy dla pszczół czy koni!

Sklep internetowy dla ciebie i twojego pupila

Chcąc oddać naszym klientom do dyspozycji platformę, która umożliwia znalezienie i kupienie w prosty i wygodny sposób wszystkiego, co może potrzebować pies, kot czy nawet koń stworzyliśmy internetowy sklep zoologiczny. Zapewniamy komfortowe przeglądanie produktów, co jest możliwe dzięki podziałowi na kategorie oraz prostej w obsłudze wyszukiwarce. Bez problemu znajdziesz dokładnie taką mokrą karmę dla psa, jakiej szukałeś, bez kłopotu kupisz żwirek dla kota czy zamówisz suplementy diety dla gołębi. Sklep zoologiczny ANI-WET.pl to miejsce dla ciebie i twojego pupila.

Zapraszamy!

Blog - Aktualności

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło