Dr Seidel Elektryczny ewaporyzator adaptacyjny kota

DR SEIDEL Elektryczny ewaporyzator adaptacyjny dla kotów 37ml

Działa na koty uspokajająco i łagodząco. 

45,80 zł
Brutto

DARMOWA DOSTAWA OD 99 zł

Wartość produktów: 0,00 zł Do darmowej dostawy brakuje 99,00 zł

DR SEIDEL Elektryczny ewaporyzator adaptacyjny dla kotów 37ml

Elektryczny ewaporyzator adaptacyjny dr Seidla to nowoczesny, wieloskładnikowy preparat z serii pomocy behawioralnych.

Zawiera kompozycję naturalnych substancji oddziaływających na zachowanie zwierząt podobnie jak feromony kocie. Zastosowanie obroży w trakcie terapii behawioralnej znacznie wspomaga jej proces. Zapewnia kotu poczucie bezpieczeństwa.       

Zalecane: Pomaga w zapobieganiu problemom behawioralnym, spowodowanym stresem bądź lękiem u dorosłych kotów (znakowanie moczem, drapanie mebli i innych przedmiotów, nadmierne pobudzenie, wylizywanie i wokalizacja) oraz w opanowaniu i obniżeniu poziomu stresu w sytuacjach trudnych dla kotów w każdym wieku (odłączenie kociaka od matki, zmiana otoczenia, pobyt w kocim hotelu, pojawienie się nowego członka rodziny, lęk separacyjny, burze, wybuchy fajerwerków itp.)

Sposób działania: Po włączeniu do kontaktu, pod wpływem ciepła, ewaporyzator uwalnia zawarte w nim substancje zapachowe powodując uspokojenie kota. Urządzenie obejmuje działaniem powierzchnię 50 - 70 m2.

Czas działania: Ewaporyzator adaptacyjny działa przez okres 30 dni. W celu osiągnięcia oczekiwanego efektu nie należy wyjmować urządzenia z gniazdka elektrycznego. Efekty działania są widoczne już po 24 godzinach od włączenia.

Sposób użycia: Zdjąć nakrętkę z pojemnika z płynem. Nakręcić urządzenie z wtyczką (ewaporyzator) na pojemnik. Podłączyć do gniazdka elektrycznego w pomieszczeniu, w którym najczęściej przebywa kot.

Opakowanie: 37 ml

1877
9948 Przedmioty

Opis

EAN
5901742001438
Kod produktu
1877
Producent
Laboratorium DermaPharm
Marka
dr Seidel
Rodzaj
feromony
Przeznaczenie
uspokajające
Pojemność (litry)
0,05

Specyficzne kody

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło